Запорізький віце-чемпіон здобув перемогу в першому матчі чемпіонату з гандболу

Новий чемпіонат України стартував матчем «ЗТРу» та ГК «Одеса». Віце-чемпіон як зазвичай грав впевненіше, що одразу відобразилося на табло. За першу половину зустрічі запоріжці вели 9:0. Перший м’яч у одеситів забивши Євген Чуприна, що реалізував семиметровий кидок. Другий гол на своє прізвище записавши Володимир Горюнов. За перший тайм підопічні Віталія Андронова кілька разів перетинали позначку в 9 – 11: та 12:3. Після цього гості стали більш рішуче діяти в атаці. Н а перерву команди пішли за переваги «ЗТР» у 7 м ячів.

На початку другої 30-хвилинки, запоріжці знову встановили позначку 9. Здавалося б, віце-чемпіон повинен створювати розгром. Втім, настирливі одесити так просто не здалися. Спочатку Антон Петращак забивши гол, Владислав Залевський не реалізував 7 метрів, а далі ще два влучних постріли у гостей. Розрив у рахунку поступово танув, на табло вже загорілися 19:15. «Одесити» були за крок до сенсації. Втім, досвідчені Олексій Ганчев та Євген Константінов змінили рахунок на 21:15. Фінальна сирена зафіксувала 25:17 на користь «ЗТР».

17.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»