Запорізький колектив виборов нагороду на змаганнях з пляжного гандболу

Збірна команда Волинської області, під керівництвом головного тренера ГК «ЗНТУ-ЗАБ» — Ростислава Ланевич, стала чемпіоном України з пляжного гандболу серед дорослих команд., що днями завершився у місті Скадовськ. Окрім наставника запорізької команди у складі збірної виступали і чотири представники найближчого резерву діючого чемпіона, зокрема Владислав Паровінчак, Павло Лісобей, Тарас Міноцкій та Ілля Близнюк. Увесь турнірний шлях підопічні Ростислава Ланевича пройшли не зазнавши жодної поразки. У битві ж за золото довелося посперечатися зі збірною Одеської області. Але і тут засівці не схибили виграв — 2: 0. Таким чином втримав титул найкращої команди України з пляжного гандболу вже другий рік поспіль. Окрім того Владислав Паровінчак був відзначений званням — «Кращий гравець».

Ще один комплект нагород національних стартів, під керівництвом Ростислава Ланевича, вдалося вибороти запорізькому колективу — «ЗНТУ-ЗАБ». До його складу входив найближчий резерв нашого клубу. Хлопці провели ряд запеклих на конкурентних ігор і заслужено отримали бронзу змагань. Зазначимо, що національна першість стала одним з етапів підготовки напередодні чемпіонату Європи. Боротьбу за нагороди континентальної першості, збірна України з пляжного гандболу розпочне у Польщі з 1-го по 8-е липня.

25.06.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»