Запорізький гандбольний клуб успішно виступає на міжнародному турнірі

ГК «ЗТР» стартував у Кубку ЄГФ з двох перемог над ГК «Лондон». У першій зустрічі запоріжці розпочали доволі активно – за 8 хвилин ігрового часу, підопічні Віталія Андронова забили сім «сухих» м ячів, силами Андрея Акименка, Дмитра Артеменка, Дмитра Ільченка та Дениса Ісанчука. Гості відзначилися у воротах віце-чемпіона вже ближче до завершення першої половини гри. Досягши переваги у 6, «ЗТР» трохи збавив темп у атаці, а на майданчик вийшла перспективна молодь. У іншому таймі, гості почали грати більш активно і скоротили відставання – 23:16. Вчасний тайм-аут від Віталія Андронова посприяв тому, аби «ЗТР» лише нарощував свою перевагу і в підсумку виграв – 39:20.

У матчі-відповіді запоріжці виглядали трохи мляво, мабуть через комфортну перевагу створену ще у першій грі. За стартові хвилини, рахунок на табло був рівний – 4:4. Знову на допомогу «ЗТРу» прийшов тайм-аут. За 11 хвилин підопічним Віталія Андронова вдалося відзначитися ще 10 разів, в тій годину як представники ГК «Лондон» – жодного. Ближче під завісу гри наставник запоріжців давши проявити себе молоді. У кінцевому рахунку віце-чемпіон без шансів для «Лондона» виграв і другий матч – 14:39. «ZTR» вийшов у другий кваліфікаційний раунд Кубка ЄГФ, де зіграє проти македонського клубу «Бутел».

11.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»