Запорізький гандбольний чемпіон зібрав усю колекцію трофеїв та не зазнав жодної поразки

Долю Кубка ж малі вирішити МОТОР та ЗТР. У першій же атаці рахунок відкрив Борис Пуховський, суперник зрівняв з семиметрової позначки. Пенальті вдало реалізував Олександр Тільте. 1:1. Не втратив шансу вивести МОТОР вперед капітан команди Захар Денисов, який після втрати м’ясного яча підопічними Віталія Ната заколотивши буквально м’яч до ворін Антона Деревянкіна. Шалений темп гри та безкомпромісність у діях обох команд, але жодної результативності. Гольова тиша тривала фактично 6 хвилин. 2:2, 5:4, 10:6. Команда Миколи Степанця стрімко набирала обертів, натомість срібний призер чемпіонату приміряв роль наздоганяючи не останню роль у цьому зіграла надійність у рамці воріт Геннадія Грудки. 17:10 підсумок першого тайму.

У заключній тридцяти хвилинці вистачало гострих моментів та боротьби, кількість двохвилинних вилучень була чималою. Проте нівелювати різницю у рахунку ЗТР не зміг у МОТОРа залізно тримався гандикап у 7, 8 а під завісу тайму і зовсім досяг двозначної позначки в 10 м ячів. Єдине на останній хвилині Вюннік закинувши у порожні ворота і фактично зафіксував рахунок на табло. 30:21 команда Миколи Степанця зібрала за сезон усю колекцію трофеїв не зазнав жодної поразки МОТОР стає в сьоме володарем Кубка чемпіоном України. Для головного тренера ГК ЗТР Віталія Ната цей матч став останнім у якості керманича віце-чемпіона. Віталій Євгенович тренуватиме з нового сезону польську команду. Стало відомо, що керуватиме ЗТР з наступного сезону Віталій Андропов.

28.05.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»