Запорізький футбольний клуб проводити збори

МФК «Металург» продовжує вигравати на міжсезонних зборах під керівництвом нового тренера. У Харкові запоріжці провели контрольний поєдинок проти «Металіста». Стартові хвилини матчу, команди дещо придивлялися один до одного. Втім, саме гості взяли на себе роль першої скрипки в атакувальних діях. Вадим Петров створив гострий момент біля воріт «Металіста», проте м’яч пролетів вище поперечини. А в наступному епізоді у гру довелося вступати вже воротарю господарів після удару в нижній кут Дмитра Олійника. «Металіст» відповів небезпечним стандартом, однак м’яч після дотику голови пролетів повз ворота. На 28 хвилині матчу, Дмитрові Олійнику посміхнулася вдача. Чудовим ударом через себе, футболіст «Металурга» виводить свою команду вперед. Подвоює рахунок у матчі на користь запоріжців Сергій Рудика, який після навісу головою переправивши м’яч до воріт «Металіста». Ближче до перерви МФК «Металург» повністю захоплює ініціативу, не залишаючи харків’янам простору для маневру.

У іншому таймі, «Металіст» швидко відіграє один м’яч. Ярослав Ямполь робить рахунок 1:2. Після чого господарі помітно додали у нападі. Тут у гру вже довелося вступити кіперу запоріжців – Ігорю Левченко. Антон Савін був близький до того, аби зрівняти цифри на табло. Заключний відрізок гри ознаменувався замінами від наставника «Металурга» Івана Богатиря. По грі – обидві команди мали шанси відзначитися як в одну, так і в іншу сторони. Втім, фінальний свисток зафіксував переможні для запоріжців 1:2. Зазначимо, що на цьому збори запорізького клубу ще не завершено.

17.07.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»