Запорізький чемпіон впевнено виграв турнір з гандболу

Боротьбу за Кубок Дніпра у декораціях оновленої «Юності» розпочали ізраїльський «Хапоель Рішон-ле-Ціон» та польська «Вісла Плоцьк». Вже слідом на домашній арені запорізький «МОТОР» приймав білоруський «СКА-Мінськ». Перед першим офіційним матчем новачків клубу урочисто вручили футболки, завершивши усі урочистості був даний старт матчу семиразового чемпіона України проти срібного призера чемпіонату Білорусі, який достатня добре укомплектувався цього сезону. Проте у білорусько-української битві підопічні Миколи Степанця спочатку виглядали переконливіше «СКА-Мінська». Бійці Ігоря Папругі хоч і відзначилися першим голом у грі, але повернути її на свій лад не змогли. 8 на користь запоріжців за підсумками першого тайму. Різницю у рахунку МОТОР зберіг до фінальної сирени. 34:26, лідер української Суперліги записавши на рахунок першу перемогу в «Кубку Дніпра-2019».

Наступним суперником для флагману українського гандболу ставши ізраїльський клуб «Хапоель», що у цьому протистоянні показав «зуби». На другій хвилині з розсіченням покинувши майданчик Станіслав Жуков. І до 18 хвилини опоненти буквально дихали нам у потилицю, не відпускаючи МОТОР у відрив– 3:4, 5:5, 9:8. Втім до перерви підопічні Миколи Степанця зуміли створити комфортний гандикап у п’ять м ячів. У заключній тридцятихвилинці інтриги вже жодної не було. Хоча гості непогано комбінували, але натиску запоріжців в атаці не втримали і як наслідок розгромом для Хапоєля – 37:17. І так бі мовити на десерт лишився польський клуб «Вісла Плоцьк». Команда Миколи Степанця вже на 7-мій хвилині зустрічі відірвалася від суперників на три влучних простріли. І чим далі тім різниця збільшувалась на табло. За десять хвилин до перерви -11:5. Надійність Геннадія Грудки та Віткора Кірєєва у рамці воріт ще більше зміцнювала позиції лідера у цій зустрічі. Єдине цей матч був нажаль багатим не лише на голоти, але й на травми. Віктор Кірєєв прямого після удару м’яка м’яча в обличчя покинувши майданчик, поповнив лазарет і Юрій Кубатко, який отримав травму коліна. Проте кадрові втрати не позначилися на підсумковому результаті. МОТОР не зазнав жодної поразки стає володарем Кубка Дніпра. Фактично першим титулом у новому сезоні.

Вже 31 серпня на команду Миколи Степанця очікує гра за Суперкубок України. МОТОР та ЗТР зіграють у Броварах.

29.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»