Запорізький чемпіон виборов перемогу на міжнародному гандбольному турнірі

ГК «МОТОР» гучно дебютував у СЕХА-Лізі. У Словаччині український чемпіон завдав поразки лідеру призера місцевого гандболу ГК «Татран» з Прешова. Словацька клуб є 15-кратним чемпіоном своєї країни, причому 13 останніх чемпіонатів з 2007 року незмінно залишалися за гандболістами з Прешова. Український клуб зумів набрати очки в дебютному поєдинку нового для себе турніру. «МОТОР» виграв перший тайм, але потім господарі не лише наздогнали встановив паритет у рахунку. 11:12 підсумок першого тайму.

У заключній тридцяти хвилинці господарі почали активний пресинг -17:14, 20:17. Гандболісти «Татрану» почали відриватися. І здавалось, що шансів переломити хід зустрічі все менше. За рахунку 21:24 надій залишалося мало, але гості проявили характер. На 25 хвилині Айденас Малашинскас примножує успіх запоріжців, а слідом і Ігор Сорока зменшує різницю до одного влучного кидка. Вже за півтори хвилини до кінця запоріжці зрівняли рахунок. Втім мірову розписувати підопічні Миколи Степанця із Татраном так і не розписали, буквально на останніх секундах вирвали перемогу з рахунком 25:24. Автором феноменального голу став Ігор Сорока, який закинувши м яча з фактично безнадійного становища. Серед героїв зустрічі Максим Бабічев та Едуард Кравченко, що відзначилися у воротах «Татрану» по чотири рази. Свій наступний матч семиразовий чемпіон України проведе вже у рідному палаці спорту «ЮНІСТЬ», 7 вересня «МОТОР» прийматиме в рамках СЕХА-Ліги один з найсильніших клубів Європи ГК «Вардар».

06.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»