Запорізький чемпіон переміг у важливому міжнародному матчі з гандболу

Дербі тижня. Авжеж статус суперника накладав певний відбиток до початку матчу. ГК «Вардар» діючий володар титулу ліги чемпіонів. Та запорізький «МОТОР» вже у першому раунді у матчі проти Татрану довів що не простий новачок у Сеха-Лізі. У підопічних Миколи Степанця амбітні плани на сезон. І зі стартового свистка попри кадрові складності, суперники Розпочали справжній бій. Господарям майданчику до 8 хвилини навіть вдалося вирватися вперед на два пункти. Македонський «Вардар» просто-таки штурмом намагався в кожній атаці взяти ворота Геннадія Грудки, але спроби пробити запорізького стража воріт були марними. Градус боротьби підвищувався, команди грали все жорсткіше. Гравці буквально боролися обох команд боролися за кожну можливість відзначитися результативністю. 7:7, 10:8, 12:10 значно розширити «актив» флагману українського гандболу не вдалося, проте перевага залишалася на боці «МОТОРа» до кінця першого тайму.

Не обійшлося і без травм, на 28-й хвилині першої половини бою після невдалого приземлення травмувався лівий напів середній Крістіан Алекзандер Діссінгер. Певно що такий розвиток подій підкосив титулованих суперників. Гравці «Вардара» пробували знайті пробоїну у захисті українського чемпіона, тім годиною в атаці підопічні Миколи Степанця подвоїли різницю у рахунку. Спільними зусиллями створив гандикап у 4 м ячі. Втім гості змогли повернути інтригу і розчинити перевагу фактично до мінімуму. 24:21, 26:25, 28:26, 30:29. Рівень жорсткості зашкалював: сумарне штрафну годину обох команд у іншому таймі «вклалося» в 16 хвилин, а Станіслав Жуков і зовсім був видалений з поля за третє двохвилинне видалення. Долю матчу вирішила як і в минулій грі SEHA-Ліги «Татран» — «МОТОР» остання хвилина. М’яч Владислава Донцова в рамку не влучив, але досяг мети кидок Бориса Пуховського — 32:31. Наставник «червоно-чорних» Давид Хосе Пісонеро взявши тайм-аут, після якого Іван Чупіч витратив даремно семиметрову можливість для встановлення паритету. Бо «МОТОР» здобув другу перемогу поспіль у Лізі Південно-Східної асоціації і закріпився на першій позиції в турнірній таблиці групи А.

10.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»