Запорізький баскетбольний клуб програв супернику

На черговому передсезонному турнірі у Кам’янко-янському БК «Запоріжжя» не вистачило успіху для камбеку з мінус вісімнадцяти. Міцний зіграний колектив із Миколаєва, що зберіг майже усіх своїх лідерів, на старті поєдинку пропустивши трюльник від Шевченка та штрафні від Сіммонса. Суперники підопічних Валерія Плеханова швидко оговтались, й зусиллями Приймака та Зотова оформили ривок 8:0. Далі команда Віталія Чернія тільки нарощувала оберти, демонструючи щільний пресинг та високі швидкості. У результаті плюс вісімнадцять для корабелів — 44:26. Після тайм-ауту Плеханова Запоріжжя скорочує відставання на п’ять балів перед великою перервою.

У третій чверті розігруючі БК «Запоріжжя» женуть одноклубників вперед і наші хлопці наближаються до Миколаєва на відстань у два влучних триочкових. Альо Миколаєв відповідає миттєво і повертає собі комфортні плюс вісімнадцять. Протягом останнього ігрового відрізку запоріжці впевненою наздоганяли опонентів. Серія трюльників від Шевченка, Кожем’якіна, Рендольфа та Столлворта зафіксувала мінімальний відрив миколаївців. Після штрафних все того ж Столлворта рахунок читав рівним — 83-83. Досвідчений Зотов бере справу у свої руки та холоднокровно реалізує два з лінії штрафних. 85-83 на користь Миколаєва. БК«Запоріжжя» мало непоганий шанс перевести драматичний поєдинок хоча би в овертайм, але остання атака не досягла цілі.

23.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»