Запорізькі спортсмени здобули перемоги на змаганнях

З черговими перемогами з Києва повернулися додому вихованці бердянської спортивної школи акробатики «Авангард» з відкритого чемпіонату київської ДЮСШ-4 зі стрибків на акробатичній доріжці. Підопічні тренерів Аллі Маслінковой та Світлани Чемшірової на цих змаганнях показали високі результати і увійшли в число кращих в багатьох категоріях.

Так за підсумками своїх виступів переможцями чемпіонату стали: Евеліна Панченко, Марія Тонкаль, Марк Поганий, Олексій Кучаев і Катерина Протченко. Срібними призерами змагань стали: Артем Расторогуев, Владислава Іванова, Олексій Гадіцкій, Поліна Шептий і Давид Кайда. Наступним стартом для бердянських акробатів стані чемпіонат спортивної школи акробатики «Авангард», який відбудеться вже 29 грудня.

27.12 2018 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»