Запорізькі спортсмени здобули нагороди на змаганнях з легкої атлетики

Збірна Федерації легкої атлетики Запорізької області у командному заліку чемпіонату України посіла шосте місце, серед 25 команд, що виступали на змаганнях у Луцьку. Наші спортсмени завоювали такі нагороди. «Золото» на дистанції 100 м здобула Вікторія Ратнікова. В секторі метання спису першою стала Ганна Гацько-Федусова. У цьому розділі, щоправда зі «сріблом» закінчив виступ Юрій Кушнірук. Анастасія Рємєнь на дистанції 800 м стала іншою, та додала бронзу на 1500 м. Третє місце в єдесталу також посіли Олексій Касьянов на 110 м з бар’єр бар’єрами та Катерина Климюк на дистанції 400 м. Четверті місця посіли Вікторія Ратнікова на 200 м, Роман Кравцов на цій же дистанції та за крок до п’єр єдесталу зупинилися Андрій Васильєв на 100 метрівці, Анастасія Бризгіна на дистанції 400 м та Артур Суюнов, що виступав у розділі десятиборства.

28.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»