Запорізькі спортсмени відзначились нагородами на змаганнях з тхеквондо

Вихованці СК «МОТОР СІЧ» знову відзначилися на змаганнях національної першості з тхеквондо ВТ. Серед дорослих «золото» завоювали Тарас Мальченко у категорії до 54 кг та Євгенія Жила у вазі 57 кг Крім того, спортсмени відзначилися на чемпіонаті України серед молоді, де вибороли «срібло» та «золото» відповідно. Анна Степанець завоювала одразу три медалі – «срібло» та дві бронзи серед молоді та юніорів. Ганна Горешнякова у вазі 57 кг, зайняла третє місце. За крок до п’єр єдесталу зупинився Микита Адамчук, втім свою срібну медаль тхеквондист виборів у категорії «молодь». Серед кадетів пальму першості отримали Максим Манєнков, у ваговій категорії 33 кг та Діана Круш, яка виступала у вазі 41 кг. Вітаємо спортсменів та їхнього тренера Андрея Яковлєва з таким чудових результатом.

26.03.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»