Запорізькі спортсмени виборюють нагороди на змаганнях з важкої атлетики

На Хмельниччині, у місті Городок, тривають змагання національної першості з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Участь у турнірі беруть близько трьох сотень спортсменів з усіх куточків України. Приємно відзначити, що саме запорізькі важкоатлети у стартовий день змагань, здобули дві «золоті» медалі та встановили чотири рекорди України. У ваговій категорії 55 кг з результатом 245 кг у сумі двоборства на першу сходинку в єдесталу піднявся вихованець Запорізької обласної ШВСМ – Дмитро Вороновський. Крім того, спортсмен став чотириразовим рекордсменом серед молоді до 23 років – двічі в поштовху, з результатом 132 кг та 137 кг та ще два рази у сумі двоборства 240 кг та 245 кг. Ще одну золоту медаль виборов представник обласної СДЮСШОР, ЗОШВСМ та фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» — Тарас Гришин. У ваговій категорії 67 кг, важкоатлет показавши результат у сумі двоборства 271 кг. Зазначимо, що наставниками спортсменів є Заслужені тренери України – Олександр Слободянюк та Анатолій Орлов.

17.07.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»