Запорізькі спортсмени виборюють нагороди на чемпіонаті України

Вероніка Павліченко бронзова призерка чемпіонату України з спортивної боротьби. У ваговій категорії 28 кг, борчиня поступилася минулорічній чемпіонці національної першості Єлизаветі Кулаковській. Дівчина згодом підтвердила свій клас, знов виборовши титул чемпіонки України. Це дозволив нашій Вероніці пройти до втішного фіналу.

Тут вже вихованка КЗ ФОК «Таврія» та СК «ХортА» здолала представницю Київщини, Євгенію Друзенко і таким чином стала бронзовою призеркою національної першості. Ще одна юна василівська борчиня Олександра Коваленка у вазі 39 кг,на жаль, поступилася на стадії 1/8 представниці Донеччини, і вибула з боротьби за медалі.

26.11.2018 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»