Запорізькі спортсмени вибороли нагороди на міжнародному турнірі з боротьби

У Естонії завершилася світова першість з греко-римської боротьби, де у складі національної збірної виступили і четверо запорізьких спортсменів. Наша команда стала володарем двох бронзових медалей та посіла 8 місце на турнірі. Зазначимо, що у порівнянні з минулим роком, українці покращили результат, адже тоді збірна завоювала лише одну медаль і стала дев’ятою. Піднятися на п’ятому єдестал цього разу нашим класикам завадили травми та несправедливі рішення суддів. Кузько Владислав боровся з пошкодженням менісків обох ніг, і відразу по приїзду в Запоріжжі переніс операції на обох колінах. З травмою коліна боровся і Мирослав Солов’я ян. Дмитро Мірошник повинний був брати медаль, втім груба суддівська помилка у його першій сутичці з грузинським борцем, завадила йому це зробити. Олександр Євдокимов програв у бронзовому фіналі спортсмену з Білорусі.

02.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»