Новости Запорожья

Запорізькі спортсмени везуть додому медалі зі змагань з скандинавської ходьби

П’ять медалей з Кубка світу з скандинавської ходьби везуть додому мелітопольці. У своїх вікових категоріях перше місце здобули – Людмила Кобилянська та Марина Бінчева. Срібним призером іншого етапу Кубка світу на дистанції 21 км у своїй віковій категорії став Анатолій Зінченко. У абсолютній категорії на дистанції 10 км на найвищу сходку п’ятому єдесталу піднялася Людмила Кобилянська, а Марина Бінчева приміряла почесне срібло.

24.04.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»

Click to comment

0 Comments

  1. Іванка

    Июн 12, 2014 at 15:38

    Це буде узаконене мародерство, чи як? Статус Правого сектору взагалі який? Чим вони керуються? Може будемо все ж таки законами України керуватись, а не вершити самосуд?

  2. Ельвіра

    Июн 12, 2014 at 16:45

    Знайшли сокирку під лавкою, коли в нашій країні закінчиться легалізоване новою владою мародерство. Хто і чому вирішив, що ці будинки належать саме цим депутатам, коли в них є офіційні власники. Відколи у нас правий сектор отримав повноваження правоохоронних органів. Пане президенте, наведіть в країні порядок, люди стомились від безпрєдєла.

  3. Меланія

    Июн 12, 2014 at 17:23

    Ця інформація вже не актуальна, вперше з’являлася ще в
    січні, тоді писали про «межигір’я Калетників», а от тепер знову
    комусь вигідно засвітити її — маніпулювання громадською думкою чистої води. Так
    і все ж таки не зрозуміло чи належать вони Симоненко та Калетнику чи ні. Просто
    чиїсь здогадки.

  4. Юлія Онофрійчук

    Июн 12, 2014 at 20:35

    Цей «правий сектор» вже накерувався, що і досі країна не може оговтатись!!!

  5. Natali Rose

    Июн 12, 2014 at 23:04

    А звідки дані, що маєтки
    належать Симоненку? Його там бачили? І одразу ж інформацію про візит Правого Сектору подають на всіх
    сайтах….очевидно, що все це замовна акція. Проти Симоненка і Компартії!

  6. Ника

    Июн 12, 2014 at 23:38

    Коли вже заспокоять цей Правий Сектор? Ще раніше погрожували, що будуть по хатах ходити, то зараз вирішили все-таки цим зайнятися? Про яких підставних власників мова? Чи на думку Правого Сектора хату на Волині може купити тільки депутат? Хай вже заспокояться!

  7. Олена

    Июн 12, 2014 at 23:58

    Я вчора почула, що за підсумками податкової на Вінниччині 41 міліонер!!! Один з них — власник щасливої лотереї. А поіменно «заслужених міліонерів» можна назвати, бо набридло чути одні й ті ж 2-3 прізвища.

  8. Тата

    Июн 13, 2014 at 00:28

    Ага, одна баба другій казала
    ! На основі чого такі висновки? А якщо справжні власники будинків і дійсно Маріі, Володимири і т.д.? НАціоналізувати, а по факту — прихватизувати, на основі чуток, без доказів і слідства! Едак ми завтра у часи сталінських репресій повернемось і будемо людей розстрілювали, бо комусь щось здалося. Схаменіться, правосеки!

  9. Влад

    Июн 13, 2014 at 08:57

    Правда,баба бабі сказала,а чи сказала правду чи неправду ніхто в цьому не розбирається.Головне знайти когось крайнього.

  10. nyta nyta

    Июн 13, 2014 at 12:46

    Ці слухи та наклепи вже вправне діло Правого сектора, шукають те, незнати що, незнати про кого!

  11. Maryna

    Июн 13, 2014 at 23:49

    А де факти, де підтвердження цим словам? Чому ми повинні вірити правому сектору? Хто вони взагалі такі?! Наклеп.

  12. Антон

    Июн 15, 2014 at 20:08

    Много дыма без огня. Журналисты хотели сенсацию — оказался мыльный пузырь

  13. Viktor Terehov

    Июн 15, 2014 at 20:12

    Подставные люди — это кто такие? Они это уже в суде заявили? Или это выдумки «Правого сектора» и журналистов?

  14. Maria Korovaychenko

    Июн 15, 2014 at 21:17

    Правий сектор знайшов, правий сектор надумав. У нас що, нема легітимної влади в державі?