Запорізькі спортсмени гідно виступили на чемпіонаті з багатоборства

У Луцьку завершився командний чемпіонат Європи з багатоборства серед дорослих , юніорів і юнаків та Чемпіонат України з багатоборства серед молоді. Приємно відзначити, що Федерацію легкої атлетики України представляли троє запорізьких спортсменів. Після майже річної паузи пов’язаної із народженням донечки, до офіційних змагань повернулася чемпіонка світу – Ганна Касьянова. У бігу на 100 м з бар’єр бар’єрами, атлетка показала найкращий результат з-поміж своїх конкуренток – 13.68 сек. Приміряла «золото» запоріжанка і у стрибках у висоту – 1.74 м. А від Олександр Ходаніч завершивши змагання після першого виду програми. Натомість, вдало виступивши Майстер спорту Артур Суюнов. У стартовий день турніру, атлет був іншим у бігу на 400 м. В секторі стрибків у довжину та штовханні ядра, показавши третій результат. Зо крок до призового місця Артур зупинився на 100-метрівці та стрибках у висоту. Набравши у сумі 3458 очок, Артур посів третє місце після першого дня змагань.

Наступного дня, запоріжець ставши четвертим у бігу на 110 м з бар’єр бар’єрами. У метанні диску був третім. У секторі стрибках з жердиною та метанні спису ставши іншим. І завершивши програму десятиборства, оформивши перемогу на своїй коронній дистанції 1500 м. Отож, набравши 6619 очок, Арутр Суюнов посів третє місце.

12.06.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»