Запорізькі гандболісти у грі випробовували власних резервістів

А від віце-чемпіон, після матчів у Балтійській лізі, зіграв у черговому турі національної першості та випробував власних резервістів. Авжеж переможця в цій зустрічі можна було заздалегідь передбачити, але на роль статистів підопічні Олександра Рєзанова не погодились, навіть попри ті що «ЗТР» одразу вирвався вперед, молоді та амбітні гравці «ЗТР — Буревісника» намагалися створити серйозну загрозу біля воріт опонентів та досвіду поки ще замало. В середині тайму 14:5 на користь команди Віталія Ната. Такий розрив у рахунку дещо розслабив віце-чемпіона, чим не могли не скористатися резервісти скоротивши відставання.12:20 підсумок першого тайму.

У заключній тридцяти хвилинці гравці «ЗТР — Буревісника» знову проявили характер скоротив відставання до шести пунктів — 15:21, а на 49-й хвилині після голу Олексія Щербака до п’яти — 24:29. Ближче до старших колег по цеху наблизитись не вдавалося. По ходу гри ще двічі господарі майданчика скорочували розрив у рахунку до шести пунктів, альо все ж досвід взяв своє. Крапку в матчі поставив Максим Стрельников, який забивши 36-й командний гол, натомість на рахунку команди Олександра Рєзанова у графі забиті значилося 27 влучних прострілів. Наступним суперником якого вдома прийматиме «ЗТР» стані ГК «Донбас», зустріч з яким запланована на 31 січня.

29.01.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»