Запорізькі дитячі команди завершили свій виступ на міжнародних змаганнях з футболу

Дві команди «Металург Ю-8» завершили свій виступ на змаганнях в Молдові. Нагадаємо, команди сперечалися за третє та п’ятдесят п’яте місця. «Металург-1» обіграв команду «Зімбру Верде» з рахунком 7:0, тим самим забезпечивши собі бронзові медалі. «Металург-2» виграв у «Чорноморця» 3:2 і посів п’ятдесят п’яте місце. У тієї ж годину, у Черкасах, на Всеукраїнському турнірі «Кубок Австралії», «Металург Ю-9», у фінальному матчі проти «Кременя» у завзятій боротьбі програв 2:5. Футболісти стали срібними призерами змагань. Відзначили і кращого захисника, ним став Владислав Заломнов.

02.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»