Запорізькі баскетболісти у складі збірної пройшли до фіналу міжнародних змагань

Команда Віталія Степановського вийшла до фіналу Універсіади в Наполі! Гра в Італії розпочалася доволі динамічно: команди стартували з обміну влучними середніми атаками, а вже через 2 хвилини після старту першої чверті наша збірна вперше в матчі вийшла вперед зусиллями Петрова після асисту від Ткаченка. Наступні шість хвилин команди грали абсолютно рівно, не відпускаючи одна одну більше ніж на два балі, проте під кінець чверті команда Степановського зуміла забезпечити собі невеликий відрив у 6 балів, який, втім, до завершення стартової десятихвилинки був змарнований – 21:23. В іншому періоді на паркеті продовжилась рівна та запекла боротьба на паркеті. На велику перерву збірна України мала шанс піти в ролі лідера, проте фол в нападі від Петрова на останніх секундах чверті не давши шанс влучити свій кидок, а від австралійці свій шанс не впустили – 41:39.

На старті другої половини гри наші суперники збільшили різницю в рахунку на свою користь до п’яти балів, проте наставник української збірної швидко взявши тайм-аут та зумів налаштувати команду. Надалі наша команда скоротила відставання і у заключному періоду українська команда продовжила свій ривок, який складав вже 9 балів на користь нашої збірної. Альо така різниця трималась не довго, адже ще за декілька миттєвостей один з лідерів збірної Павлов реалізував свій фірмовий фірмовий напів дак та зробив різницю двозначною. На заключних секундах австралійці зуміли скоротити відставання, але перемогу наша збірна не віддала! 82:80 – українська команда у фіналі Універсіади. Зазначимо, що гравці БК «Запоріжжя» допомогли збірній України вийти до півфіналу Універсіади У матчі з Канадою Андрій Мироненко набравши 11 очок, а Юрій Кондраков – 5 балів

11.07.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»