Запорізька жіноча команда зазнає прикрої поразки

Гаряче південне дербі. Альо, на жаль, не на користь наших дівчат. БК «Козачка» поступається бердянській «Чайці». Через декілька хвилин запоріжанки відриваються на чотири балі. Досвідчена Радуловіч у складі гостей повела одноклубниць уперед. Альо три очковий козачки Тихонової не давши змоги опоненткам відірватися у рахунку – 16:18 після першої чверті.

Другу десятихвилинку можна назвати не інакше як жахливою – усього 5 балів від наших дівчат бердянські гравчині відповіли двадцятьма пунктами. У третій чверті козачки поступово повертають впевненість у своїх силах і починають наздоганяти суперниць. Але через перебір фолів гру майданчик залишають спершу Ялина Хажмір, а потім розігруюча запоріжанок Ковалевська. Втративши такий ресурс, Козачка позбавилася шансів на перемогу. Як наслідок – прикра поразка 60:69

27.12 2018 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»