Запорізька жіноча команда перемогла у баскетбольному турнірі

Перемогою бердянської команди «Чайка-Ветеран» завершився одинадцятий за рахунком Всеукраїнський турнір з баскетболу — «Кубок Юрія Лизогуба». Цього року організатори меморіального турніру «Кубок Юрія Лизогуба» не стали міняти формат проведення змагань. Як і рік тому, за головний приз змагань боролися жіночі команди вікової категорії 35 років і старше. На базі ДЮСШ ім. Євгенія Назарова змагалися команди з Харкова, Кривого Рогу, Бердянська і збірної до складу якої увійшли баскетболістки із Запоріжжя, Полтави та Мелітополя. У минулому сезоні головний кубок змагань вибороли баскетболістки бердянської команди «Чайка -ветерани». І в цьому році наша команда була одним з головних претендентів на перемогу. Маючи у своєму складі відомих баскетболісток Тетяну Панченко, Олександрові Радуловіч і Ірину Цекову, які ще в минулому сезоні виступали в складі «Чайки-ДЮСШ» в іграх жіночої суперліги, шанси на перемогу в турнірі у бердянської команди були високими. Чи не поступалися в ігровому майстерності своїм одноклубницям і інші учасниці «Чайки». Ірина Расторгуєва, Світлана Письмиченко, Наталя Ботвінко і перший капітан бердянської команди Людмила Коновальска знову радували бердянських уболівальників гарними атаками і надійною грою в захисті.

По ходу турніру наша команда здобула три переконливі перемоги, і в черговий раз завоювала головний приз змагань. Другий результат за підсумками «Кубка Юрія Лизогуба» показала команда з Харкова, а замкнули трійку призерів баскетболістки збірної.

11.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»