Запорізька жіноча команда перемагає суперниць

3

Запорізька «Орбіта-ЗНУ» двічі поспіль перемагає опоненток із Волині. Початок першої гри довів – гості налаштовані серйозно. Стартовий сет залишився за волинянками, які впевнено розігрували класичні комбінації. Натомість, наші красуні часто хибили та влучали у блок. В іншому ігровому відрізку Орбіта повертає боржок, впевнено розігруючи атаки першим темпом. Третій сет – бенефіс дебютантки запорізького колективу Юлії Дімар – її атаки не зміг зупинити подвійний чи потрійний блок суперниць. У щільній боротьбі в четвертому сеті нерві стійкіші у гостей – 25:20 і паритет у рахунку -2:2.

Альо домашній майданчик став у нагоді для гравчинь Орбіти – впевнений тай-брейк 15:10 та перемога у затяжних п’яти сетах. Друга гра запорізьких дівчат довела – напередодні суперниці перегоріли та не змогли морально налаштувалтися на наступний поєдинок. Двічі по 25:16 та 25:18 у третьому ігровому відрізку – й Орбіта всуху перемагає гостей із Волині. Наступні поєдинки шостого туру волейбольної суперліги Орбіта проведе на виїзді проти тернопільської Галичанки

09.11.2018 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»