Запорізька волейбольна команда виборола почесне друге місце

«Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ», стала срібним призером Кубка України цьогорічного розіграшу. У фінальній зустрічі запоріжанки поступилися южненському «Хіміку», який вже вшосте взявши почесний трофей. Хоча у стартовий відрізок гри в першому сеті, підопічні Володимира Бузаєва, нікого гучну заявку на перемогу, їх запалу вистачило лише на початку. Дівчата першими відкрили рахунок, першими потроху виходили у відрив, та гості своє надолужили буквально за декілька влучних кидків 5:4, 5:5, 5:6. Далі, шальки терезів коливалися то в одну, то в іншу сторони. Після зафіксованих 8:11 накористь «Хіміка», южанки нещадно карають «Орбіту» за помилки– 9:14, 11:15, 13:16. Хоча, господарки терпляче шукали свій шанс та настирливо боролися за кожен м’яч, незліченна кількість втрат і відверто замала лавка запасних, вносили свої корективи у хід подій на майданчику. Стартовий сет запоріжанки програлі у +5 м ячів.

У наступних двох партіях «Хімік» свою перевагу не розгубив. 16:25 – результат другої партії. У третій – гості виграли 21:25. Таким чином, незважаючи на героїчні потуги «Орбіти», Кубок поїхав до Південного.Тепер команди жіночої Суперліги зосередяться на матчах чемпіонату України. «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» у перших числах березня зіграє з Луцьком, на виїзді.

26.02.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»