Запорізька команда здобула впевнену перемогу над суперником

Гандболісти ГК «МОТОР» змусила капітулювати представника другої Бундесліги команду «Дессау-Росслав». Команда на чолі із Миколою Степанцем продовжує готуватися до заключної частини ліго чемпіонівських перегонів. Цього разу в рамках навчально-тренувальних зборів краща команда країни провела зустріч із командою іншого німецького дивізіону. Гра розпочалася з обоюдних атак, хоча впевненіше у командних діях виглядали все ж саме запоріжці, господарі ж намагалися нав’язувати зв’язати свою гру та буквально наступали на п’яти моторівцям– 1: 2, 3: 3, 6: 6, 7: 8. Примітно, що багато ігрового часу в цій зустрічі отримали гравці правого флангу: Владислав Донцов та Едуард Кравченко, який отримав шанс показати себе у лавах старшої команди. До середини тайму Донцов і Кравченко на двох 6 разів розписалися у воротах суперника, «збивши» гольовий оплот для запорізької дружини. Перевага бійців Миколи Степанця не створював відчуття комфортної стабільності до 22-ї хвилини першого тайму. Тоді головком «Дессау-Росслав» Уве Юнгандреас взявши хвилинну перерву, після якого справи його підопічних пішли ще гірше. Завдяки успішним атакам «Мотор», який точно завершували — Едуард Кравченко, Борис Пуховський, Максим Бабічев та Дмитро Дорощук українські чемпіони вирвалися вперед — 13:16, 14:17.

До перерви Моторівський «плюс три» після голів Олексія Шінкеля і Ігоря Сороки вже перетворилися в «плюс чотири» -15: 19. Дії флагмана українського гандболу в іншому таймі не вимагають докладного опису. «Кулеметний» чергами «шматували ворожу рамку» гравці провідної команди України. На 41-й хвилині зустрічі суперників розділяли вже 10 пунктів (18:28). Антон Терехов, який прийняв голкіперські естафету у Геннадія Грудки в другій половині матчу, добре справлявся з німецькими «лазутчиками». Стан «однозначної приреченості» господарів розбавлялося 2-х хвилинними штрафами, які «випрошували» як запорожці, так і гандболісти з Дессау. Перевага в 10 м ячів «Мотор» з чемпіонської легкістю вдалося зберегти до фінального свистка — 28:38. Топ-бомбардиром дрв ставши Едуард Кравченко — 8 разів вразив ворота суперника при дев’ять п’яти спробах.

29.01.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»