Запорізька команда у черговому раунді Ліги чемпіонів громити суперника

Плани «Целє» не дати розігратися лідерам ГК «МОТОР» повністю провалилися. Геннадій Комок, Айденас Малашинскас, Борис Пуховський, Павло Пачковський бачили ще один надпотужний матч. Після сьомої хвилини, що символічно сьомий номер ГК «МОТОР» виводить команду вперед, ще мить і розрив лише зростає. Відігратися словенцям не давав ані захист запоріжців, а ні один з героїв матчу Геннадій Комок, який стояв буквально непробивною стіною у рамці воріт.

Команда Миколи Степанця значно краще грала за суперника, змушуючи налагодженими командними діями гостей помилятися, наша команда чудово відіграла і у швидких переходах, забиваючи чимало легких голів. 18:12 підсумок першого тайму. У заключній тридцяти хвилинці особливо нічого не змінилося. Словенці лише постійно намагалися скоротити відставання та цифри на табло лише постійно засвідчували фактичну подвійну перевагу запоріжців -25:16,28:18,30:20. МОТОР прошивав захист «Целе» навіть у меншості. Крапку у матчі поставив Захар Денисов .

За рахунку 36:27 команда Миколи Степанця святкує чергову вікторію та бере більш ніж переконливий реванш за матч першого кола. Серед найрезультативніших вже за доброю традицією Айденас Малашинскас, що відправив до воріт суперника дев’ять ять на яв, на рахунку Павла Пачковського. Завдяки серії успіхів «МОТОР» піднявся з 8-го на 5-е місце турнірної таблиці, причому відставання від третьої позиції становить лише одне очко.

27.11.2018 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»