Запорізька команда програла важливу гру

ЗТР буде пробиватися до «Фіналу чотирьох» через серію «плей-офф». Підопічні Віталія Ната, малі чудову нагоду вийти з першого місця групи «А» Балтійської Ліги, якщо б обіграли чи хоча б зіграли в нічию із ГК «СКА-Мінськ». Втім, свій шанс віце-чемпіон не використав. Зі стартові хвилини господарі одразу захопили ініціативу, проте втримати перевагу мінчанам так і не вдалося – не без успішно стояв у рамці воріт Антон Дерев’яна янкін і захист підопічних Віталія Ната тримав оборону. Далі зі сторони обох команд пішла у язка боротьба, ніхто не хотів поступатися 4:4, 5:5, 8:8. Знову СКА вийшов вперед лише на 22-й хвилині – 9:8. І майже одразу вирвався на три м ячі – 11:8. Перший тайм завершився на користь господарів.

Непогано розпочавши другу половину гри, українці в якийсь момент прогавили ривок мінчан. «ЗТР» дедалі поспішав із рішеннями в атаці та наносив непідготовлені кидки. При цьому, господарі отримували можливості для легких голів і бездоганно реалізовували їх. Віце-чемпіон так і не зумів дотиснути господарів. Натомість, СКА здобув найважливішу перемогу 31:22.

26.02.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»