Запорізька гандбольна команда впевнено здолала суперника

Для підопічних Миколи Степанця зустріч із ГК«Донбас» фактично стала генеральною репетицією перед матчем з одвічним суперником ГК «ЗТР». Донбас ж після неприємного програшу резервістам діючого чемпіона прагнув довести, що вони далеко не та команда, яку можна вісь так легко обіграти. Втім на початку гри МОТОР одразу застосував важку артилерію, протиставити якій маріупольці нічого не змогли. Ще хвилини не минуло як рахунок відкрив Юрій Кубатко, слідом скориставшись втратою м яча відправляє м’яч до сітки Ігор Сорока. Номінальні господарі атакували, але постійно хибили. І треба сказати страж воріт під номером «55» значно попсував нерві своїм опонентам. За п’ять з половиною хвилини на табло горіли тривожні для Донбасу 6:0. Лише на наступному обороті секундної стрілки зміг відзначитися у воротах Геннадія Грудки Ігор Гурін. Але ще за п’ять хвилин два семиметрових реалізує Айденас Малашинскас, влучно прострілюватиме Юрій Кубатко та Ігор Сорока. 13:3 на 12 хвилині зустрічі.

Різниця у десять пунктів зберігалася фактично до кінця тайму. Єдине за трохи менше двох хвилин до перерви двічі зусиллями Валерія Іванова, Володимира Кільового та навіть воротаря Донбасу Олександра Ковальчука що скористався моментом відсутністю нашого кіпера через двохвилинне вилучення польового гравця. Скоротили відставання до семи пунктів. Проте Борис Пуховський встиг відправити свій протест у вигляді голу на останніх секундах стартової тридцятихвилинки. 22:14 «МОТОР» попереду. У іншому таймі боротьба лише набирала обертів у рамці воріт Геннадія Грудки замінив Віктор Кірєєв, який так само демонстрував високі показники надійності. 31:19, 33:21, 36:21 і чим менше залишалося ігрового часу тім більше пришвидшувався темп. І знову як у заключній частині першого тайму Донбас більш точній, але її не виявилося достатня аби хоча б трохи ближче наблизитись до підопічних Миколи Степанця. Перший як і останній гол у цьому протистоянні на рахунку Юрія Кубатка, який своїм влучним прострілом зафіксував остаточний рахунок – 40:28. Черговий суперник повалений. Золотий шлях «МОТОРа» триває.

26.04.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»