Запорізька гандбольна команда впевнено переграла суперника

Команда Миколи Степанця успішно пройшла випробування у СЕХА-Лізі та встигла потягатися з угорським «Веспремом» у внутрішньому чемпіонаті першим суперником ставши ГК «Донбас» який цього річ прагне повернути титул бронзового призера Суперліги. Амбітність намірів гості доводять вже у першій же атаці, проте прицільність кидків МОТОРа була так само сто відсотковою. На 4 хвилині Владислав Паровінчак фіксує на табло 3:1 на користь господарів. Проте підопічні Івана Фучеджі не полишали можливостей наздогнати суперника і подекуди їм це вдавалося та надійність Геннадія Грудки чим далі, тим більше лише зміцнювала позиції діючого чемпіона.

Треба віддати належно гравцям «Донбасу» які у в’їхав язкій боротьбі добре комбінували та намагалися віднайти пробоїну у захисті МОТОРа. Перший тайм пройшов не без інтриги та гостроти моментів. Команди пішли на перерву за рахунку 13:9. У заключній тридцяти хвилинці так само вистачало моментів, особливо під завісу матчу. 20:12,21:16,25:18. Донбас до останнього прагнув камбеку, але різниця у рахунку дозволяла все одне господарям тримати опонентів на відставні щонайменше 6 м ячів. Гості були вже виснажені, а семиразовий чемпіон лише довів справу до переможного кінця. Відсвяткував першу перемогу у чемпіонаті за рахунку 32:22.

20.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»