Запорізька гандбольна команда виграла важливу зустріч на міжнародних змаганнях

Зустріч яка мала усе вирішити. Говорити про ті наскільки принциповий матч зі «Скьерном» з огляду на попередні ігри мабуть зайве. У команди давні рахунки. Проте мабуть за іронії долі саме зустріч з данцями мала вирішити чи зможе запорізький МОТОР вийти до плей-офф, так само і датський Скьерн після серії невдач мав шанс вхопитися за шанс вийти з групи. Саме тому градус конкуренції на майданчику ще до стартового свистка зашкалював. Чемпіон Данії навіть відмовився від тренування перед матчем у Запоріжжі мабуть задля збереження сил та сили їм дійсно знадобилися адже без бою МОТОР здаватися аж ніяк не збирався. Розпочався матч з успішної атаки гостей. Запоріжці Відповіли з семиметрової позначки на другій з половиною хвилиною. Штрафну вдало реалізував Ігор Сорока. І настав гольове затишшя, проте атаки з обох сторін не припинялися. 3:2 на 8 хвилині першого тайму. Втім Скьерн постійно зрівнював цифри на табло та марно силами Максима Бабічева, Айденаса Малашинскаса, Павла Пачковського, Юрія Кубатко та голеодора матчу Бориса Пуховського буквально за п’ять хвилин вдалося створити гандикап у три м ячі. Гравці МОТОРа продовжували нарощувати відрив завдяки стрімкими атаку вальни діями, вдало грали і в обороні через що гості не лише зрідка завершували свої атаку голом. На перерву команди пішли за рахунку 13:9.

У заключній тридцяти хвилинці гольова відстань між командами лише зростала. Від інтриги мабуть вже не було і сліду. МОТОР щохвилини доводив свою міць та ті що саме команда на чолі із Миколою Степанцем має потрапити у плей-офф. 18:12,21:14, 26:17. Різниця фактично у десять м ячів трималася до кінця гри. Запоріжці комбінували та забивали на будь-який смак на радість публіці. Для Скьерну це був однозначний розгром. Фінальний рахунок зустрічі 33:23. Перемога МОТОРа та достроковий вихід до плей-офф Ліги чемпіонів.

26.02.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»