Запорізька гандбольна команда проводити підготовчі ігри перед сезоном

Після турніру в Глогуві «ZTR» де підопічні Віталія Андронова здобули бронзу змагань, відправилися до польського міста Любін, де зіграв два товариських матчі проти місцевого клубу «Заглембе», що виступає у польській Суперлізі. У першому поєдинку гості нікого гру ще до перерви, коли впевнено переграли «Заглембе» з рахунком 16: 9. А далі господарі майданчика спробували відігратися, і скоротили розрив у рахунку до трьох пунктів 22:25. Однак, запорожці знову взяли гру в свої руки і виграли матч з рахунком 28:23.

Що до іншого матчу то для ЗТРа він склався не досить вдало, але тайм-аут від запорізького тренера повернувши хлопців у гру. 11:13 підсумок першого тайму. У заключній тридяти хвилинці ЗТР лише примножив свою перевагу завершивши зустріч за переможного рахунку 22:32.

19.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»