Запорізька гандбольна команда провела важливу зустріч на міжнародному турнірі

ГК «МОТОР» вже вигравав у «Віве-Кельце». Так це було на початку сезону. Цього разу підопічні Таланту Душинбаєва прибули до Запоріжжя у повному бойовому складі, адже на кону путівка в 1/4 Ліги чемпіонів. Відлік голам у зустрічі відкрив один із героїв зустрічі Артем Козакевич, відповів Артем Корольок. За п’ять хвилин рахунок був вже 3:3. І за вже за кілька миттєвостей Павло Пачковський виводить «МОТОР» вперед. Та гості теж не втрачали шансу наздогнати запоріжців і на 18 хвилині гравцям Віве-Кельце вдається вперше відірватися. Проте сейви Віктора Кірєєва разом із результативністю Дмитра Дорощука, Айденаса Малашинскаса, разом із чудовою реалізацією штрафних Артема Козакевича змусили взяти тайм-аут Таланту Дуйшебаева. Візьме тайм-аут і наставник господарів за 1,5 хвилини до кінця. Втім лідера за результатами першої половини зустрічі так і не вдалося 16:16.

У заключній тридцяти хвилинці Віктора Кірєєва у рамці воріт змінив Геннадій Комок, в польській же рамці місце зайняв Філіп Івич. Перестрілка продовжилася, рахунок щомить змінювався втім постійно лишався рівним 18:18, 20:20, 26:26 і за десять хвилин до фінального свистка Пачковський знову виводить команду вперед відправив м’яч у нижній кут воріт – 27:26. Надійно зіграв і Геннадій Комок і здавалось вісь він переламний момент. Проте гра нервів та характерів так і закінчилася бойовою нічиєю. Заключну крапку в матчі з семиметрової позначки поставивши Артем Козакевич 33:33. «МОТОР» відібрав лише один бал у «Віве Кельце» в першому матчі 1/8 фіналу найпрестижнішого турніру Старого Світу, вже цієї суботи на команди очікує матч відповідь у Кельце.

26.03.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»