Запорізька гандбольна команда провела важкий поєдинок у міжнародному турнірі

Розібравшись без проблем із суперником у внутрішньому чемпіонаті. Гандболісти «МОТОРа» планували взяти перші очки і у матчі Ліги чемпіонів, тім паче про принциповість зустрічі із Віве-Кельце певно говорити зайве. Саме цей клуб ставши на заваді виходу до фіналу чотирьох минулого року. Розпочали доволі впевнено. Рахунок влучним прострілом відкрив Ігор Сорока, та господарі почали пресингувати. Підопічні Миколи Степанця ніяк не могли віднайти своєї гри. Лінійні «Кельце» раз по раз збільшували відрив. Певно що на грі позначилася і відсутність декотрих лідерів МОТОРа. До заявки через травму не потрапив Айденас Малашинскас та Юрій Кубатко, а після майже тримісячного лікарняного намагався повернутися у гру Артем Козакевич. Через що ближче до перерви господарі мали подвійну перевагу. 22:11 підсумок першого тайму.

У заключній тридцяти хвилинці в діях українського чемпіона помітно побільшало впевненості Результативно завершував атаки Станіслав Жуков, Стеван Вуйович та Борис Пуховський. Закидував з семиметрової позначки Ігор Сорока. МОТОР краще провів другий тайм за свого суперника Та все вирішила гольова відстань між командами ще за підсумками першого тайму. Отож у підсумку 33:26 на користь Віве-Кельце.

24.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»