Запорізька гандбольна команда провела тренувальні ігри на виїзді

Головним завданням на міжнародних стартах у Гомелі, для підопічних Сергія Серенка було перевірити молодь, підготуватися до старту нового сезону і набратися досвіду. Запоріжці зіграли чотири матчі, у кожному з яких тільки розкрилися по новому, але й дали чималий грунт для роздумів. Хлопці виправдали сподівання своїх тренерів та не підкачали, вигравши стартову зустріч за рахунку 36:34. У іншому матчі із знайомою за іграми в Кубку Бєлікова/Соболевського «ТВ-Картина», запоріжці поступилися лише в один м’яч – 34:35. 10 отримали від господарів турніру ГК «Гомель -37:27. А в заключний день змагань зустрічалися із білоруським клубом «Машека», що є бронзовим призером чемпіонату, Засівці поступилися 33:38.

У новому сезоні, «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ», команда не буде виступати у Суперлізі. Відтепер, минулорічні бронзові призери боротимуться за чемпіонство у Вищий Лізі. І хоча, гандболістів, без сумніву, засмутив цей факт, хлопці налаштовані рішуче брати «золоті» медалі. Старт чемпіонату запланований на жовтень місяць, втім розкладу ігор поки що не має. Вже зараз тренери думали над тим, чим заповнити таку велику паузу.

03.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»