Запорізька гандбольна команда провела першу зустріч на міжнародному турнірі

ГК «МОТОР» стартував виїзним матчем у Лізі Чемпіонів. Зі стартові хвилини підопічні Миколи Степанця намагалися нав’язувати зв’язати боротьбу угорському Веспрему. Хоча із хвилюванням та певною нервовістю довгий час не вдавалося впоратися, через що були втрати м’ясного яча та вилучення і реалізація могла би бути кращою. Втім на екваторі першого тайму український чемпіон фактично наздогнав своїх візаві — 9: 8. Особливо активно працювали над «активом» провідною українською команди Борис Пуховський та Айденас Малашинскас. Останній, до слова, виявився і на лінії роздачі асистів — одну з таких гольових передач на 21-му обороті секундної стрілки видовищно відправив у ворота Дмитро Дорощук. Надалі, подібні відваги із запорізькою боці страж угорських воріт намагався припиняти — у чому, відзначимо, він досяг успіху. Підопічні Давида Давис Камара накопичили 3 м ячі переваги за другу половину тайму, а на перерву пішли з чотирма пунктами «в плюсі» — 17:13.

У заключній тридцяти хвилинці нажаль заміна воротаря не допомогли створити грандіозний фундамент для ефектного камбеку українців. На жаль, протягом іншого тайму не вимальовувалися навіть обриси того самого камбеку — занадто очевидною була угорська домінанта сьогоднішнього гандбольного вечора. Чи не внесла змін до загальну картину гри і атака підопічних Миколи Степанця семеро проти Веспремської «шістки». Надійність Штербіка невблаганно зводила на «ні» гольові спроби гостей. Гравці «Веспрема» у свою чергу, користувалися помилками суперника, яких було неприпустимо багато. Нервовість давалася взнаки. Різниця в рахунку зростала і наздогнати «Веспрем» для МОТОРа завдання було вже над можливо.