Запорізька гандбольна команда провела черговий товариський матч

Команда ГК «МОТОР» в рамках підготовки до матчів Ліги чемпіонів провела черговий товариський матч із гравцем Бундесліги. Зі стартовим свистком команда Миколи Степанця почала активно атакувати маститого суперника. На першій хвилині м’яч з семиметрової позначки до воріт Лейпцига відправляє Борис Пуховський. 2:2,3:3. Та опоненти теж часу не гаяли і не без успішно потроху починають вириватися вперед 6: 3, 7: 5. Незважаючи на підтримку господарів трибунами і частково суддями, моторовці планомірно скорочували відставання. На 23-й хвилині першого тайму перевели гру в «мирне русло» 11:11. Рівний рахунок протримався до кінця першої тридцяти хвилинки — 13:13. Після перерви «МОТОР» тримався на незначній відстані від противника, різниця в рахунку була лише в один м’яч. МОТОР фактично дихав у потилицю свої опонентам, втім Лейпциг був не поступливим. 28:27 підсумок іншого спарингу кращої команди країни на зборах у Німеччині.

28.01.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»