Запорізька гандбольна команда припиняє боротьбу у міжнародному турнірі

Гандбольний клуб «ЗНТУ-ЗАБ» провів два матчі в рамках 3-го кваліфікаційного раунду «Кубка Виклику», проти ізраїльської команди «Ramat Hasharon». У першому матчі ігрової серії Вже з перших хвилин зустрічі підопічні Ростислава Ланевич зайняли лідируючу позицію. ЗАСівці успішно пробивали захист опонентів, збільшуючи свою перевагу на табло — 4: 2, 6: 2. Граючи навіть у меншості, запорожці не припиняли забити. 7: 4 – екватор першого тайму. Після чого наші хлопці впевнено тримали комфортну перевагу у три пункти. Зберегли відрив у три мячі команди підопічні Ростислава Ланевича — 15:12 на користь запорізького гандбольного клубу «ЗНТУ-ЗАБ». У другій трідцятихвилинці команда на чолі із Ростиславом Ланевичем не змінювали своїх традицій і продовжували успішно атакувати ворота суперників. Завершився матч за рахунку 32:27 на користь запоріжців.

Наступного дня на стартові хвилинах зустрічі господарі відразу відкрили рахунок, і стрімко повели вперед — 3: 1, 6: 3, 8: 5. Дев’ять ятнадцята хвилина гри опоненти з легкістю подвоюють рахунок — 12: 6. Влучні кидки Олександра Лихіни і Євгена Жука скорочують розрив, але зрівняти рахунок нашим хлопцям не вдається. П’ять хвилин до кінця першого тайму цифри на табло не на нашу користь — 15:10. Знову наш лівий крайній Євген Жук і Владислав Паровінчак розписуються у воротах господарів, але суперники продовжують лідирувати. З рахунком 16:12 користь ізраїльського клубу «Ramat Hasharon» гандболісти завершують перший тайм. Після перерви команди обмінялися голами, але господарі продовжували тримати нас на відстані п’яти м ячів — 18:13, 21:16. До 15-ій хвилині тайму опоненти збільшили різницю до дев’яті п’яти пунктів. А за п’ять хвилин до кінця зустрічі у господарів було «+10». Інтрига в матчі остаточно зникла, хоча багато питань виникало що до об’єднання єктивного суддівства. Тож як не намагалися запоріжці та вирвати перемогу з таких обставин було нажаль не можливо. Звучить фінальна сирена що фіксує перемогу ізраїльської команди «Ramat Hasharon» за рахунку 33:25. Таким чином, команди обмінялися перемогами. Альо, за результатами двох проведених ігор 3-го кваліфікаційного раунду, ГК «ЗНТУ-ЗАБ» нажаль припиняє боротьбу в «Challenge Cup».

27.11.2018 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»