Запорізька гандбольна команда на виїзді провела тренувальний матч

ГК «МОТОР» проводжує покращувати свої тактичні та ігрові кондиції з командами Бундесліги. Учасник Ліги чемпіонів, український МОТОР вже провів чотири зустрічі маючи мінімум на відпочинок. Щодня тренування та майже кожні два дні контрольний матч. Цього разу команда Миколи Степанця мала гандбольну дуель із клубом «Магдебург». І зі старту наші гравці повели вперед. 1:6 на табло, що стало немов холодний душ для господарів майданчику. Та Бенно Вігерт скористався хвилинною перервою, зробив настанови, і його підопічні пішли до наміченої мети. І від фактично під завісу матчу гравцям Магдебургу вперше вдається вирватися вперед від переслідувачів на один м’яч. Зберегти лідерство вдалося і до перерви. 15:14 підсумок першого тайму.

У заключній тридцяти хвилинці червоно-зелені постійно були попереду. Запоріжці ж припиняли атакувати своїх суперників, але взнаки вдавалася втома, адже гравці провідної команди наразі під навантаженням. До того ж саме таких конкурентних матчів не вистачає українському чемпіонату. Завершилася зустріч з однією з кращих команд Бундесліги на кристь господарів – 33:28. Серед команди Миколи Степанця найкращим снайпером став Олексій Шинкель в його активі п’ять голів, ще за чотири відправили до воріт суперника Захар Денисов, Юрій Кубатко та Ігор Сорока. Вже сьогодні ГК «МОТОР» зіграє проти «Ельбфлоренц» 31 січня на команду очікує зустріч із «Лейпцигом».

31.01.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»