Запорізька футзальна команда здобула важливу перемогу

«АРПІ Запоріжжя» здобуло вкрай важливі три очки у домашньому матчі п’ятому ятнадцятого туру футзальної екстра-ліги України проти рівненського «Кардинала». Перший тайм пройшов з перевагою гостей, які довгий час не могли пробити Юрія Васильченка, або ж влучали у каркас його воріт. Та вже перед самою перервою «Кардинал» відкрив рахунок. Далі – гірше. За секунду до сирени Яссін Есаргіні зрізав м’яч у власні ворота і 2:0 на користь гостей. Але гравці «АРПІ» проявили неабиякий характер і зламали хід гри у іншому таймі. На Двадцять четвертій хвилині Олександр Оліщук з передачі Антона Гая забивши перший гол запоріжців. На тридцять першій Станіслав Моспан зрівняв рахунок шикарним пострілом у дев’ять ятку. А на тридцять шостій хвилині Андрій Будін реалізував десятиметровий. 3:2 на користь «АРПІ».

«АРПІ» у турнірній таблиці перемістилося на сьоме місце і тепер відстає від завітної шістки на три очки. Наступну зустріч запоріжці проведуть дев’ять п’ятого березня на виїзді проти прямого конкурента «Титану» з Покровського.

28.02.2019 Копіювання матеріалів можливе тільки з прямимо гіперпосиланням на http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки зі згадуванням в якості першоджерела «Телекомпанія» АЛЕКС «