Запорізька футзальна команда здобула першу домашню перемогу

АРПІ Запоріжжя» у 13-му турі чемпіонату України з футзалу серед команд екстра-ліги приймало одного з лідерів — івано-франківський «Ураган». З ним підопічні Максима Павлюка у поточному сезоні зустрічалися тричі, і жодна гра не завершилася на їхню користь. Цього разу було інакше. При цьому господарі двічі поступалися в рахунку в першому таймі, пропустивши на другій і одинадцятій хвилинах. Між цими м’яка ячами «АРПІ» забило і свій. На шостій хвилині шестиметровий реалізував Андрій Огнистий. Він же зрівняв рахунок на тринадцятій, а ще за хвилину Яссін Ессаргіні вивів запоріжців вперед. На перерву вони йшли ведучи 3:2.

В середині іншого тайму Станіслав Моспан забивши четвертий м’яч «АРПІ» і до останніх хвилин команді за блискучої гри голкіпера Юрія Васильченка вдавалося зберігати комфортну різницю, періодично загрожуючи чужих воріт. «Ураган» все ж таки, використовуючи п’ятдесят п’ятого польового, на тридцять восьмій хвилині загострив гру. А розв’язка відбулася за шість секунд до фінальної сирени. Євген Леміш отримав другу жовту картку, а у ворота «АРПІ» був призначений десятиметровий. Але суперник пробивши вище і запоріжці здобули першу домашню і третю в чемпіонаті перемогу4:3.

У турнірній таблиці «АРПІ» на восьмому місці, від заповітної шістки його відділяють чотири очки і попереду ще п’ять турів, однак календар у команди досить складний. Наступним суперником запоріжців стані чинній чемпіон херсонський «Продексім». Альо поки що «АРПІ» готується до матчу-відповіді однієї восьмої фіналу Кубка України проти «СумДУ». Зустріч відбудеться іншого жовтня. Нагадаємо на виїзді «АРПІ» зіграв у нічию 4:4.

31.01.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»