Запорізька футзальна команда завершила виступи у чемпіонаті

«АРПІ Запоріжжя» завершило виступи в чемпіонаті України з футзалу серед команд екстра-ліги домашнім поєдинком проти хмельницького «Сокола». Суперники подарували свято відкритої дрв, з величезною кількістю гострих епізодів. Вже на другій хвилині Станіслав Моспан відкрив рахунок, після чого господарі провели ще низку небезпечних атак. Далі гра вирівнялася, а «Сокіл» навіть вийшов вперед, забивши на сьомій і одинадцятій хвилинах. Та гості забагато фолили. І отримали два голи – на вісімнадцятій хвилині тайму з десятиметрового від Моспана, а на останній – з шестиметрового від Антона Гая.

Після перерви «АРПІ» ще два рази вражав ціль. На двадцять третій і двадцять сьомій хвилинах. Обидва м ячі на рахунку Моспана, який таким чином оформивши каре. До завершення матчу в обох команд було ще багато можливостей змінити рахунок, та цього не відбулося. «АРПІ» перемогло 5:2. Регулярний чемпіонат екстра-ліги «АРПІ» завершило на сьомій сходинці турнірної таблиці і на цьому припинило подальшу боротьбу.

28.03.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»