Запорізька футзальна команда завершила рік поразкою

«АРПІ Запоріжжя» у матчі одинадцятого, останнього у цьому році, туру екстра-ліги вдома зустрілося з віце-чемпіоном України львівською «Енергією». Початок поєдинку вийшов для господарів досить вдалим. Вже на четвертій хвилині Станіслав Моспан після блискуче розіграного стандарту відкрив рахунок. «Енергія» відповіла потужними атаками, проте захист і голкіпер запоріжців трималися. Та все ж таки на сімнадцятій хвилині гості відігралися.

Відразу після перерви «Енергія» вийшла вперед, реалізувавши шестиметровий. Майже до завершення матчу «АРПІ» намагалося піти від поразки, у тому числі випустивши п’ятдесят п’ятого польового гравця. Але це призвело лише до ще одного м яча у ворота запоріжців на передостанній хвилині. У підсумку перемога «Енергії» з рахунком 3:1, «АРПІ» йде на зимову паузу на останньому місці турнірної таблиці.

27.12 2018 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»