Запорізька футбольна команда зазнала поразки на своєму полі

Без виграшна серія МФК «Металург» у Першій Лізі вже не визиває здивування. Цього разу, підопічні Івана Богатиря на «Славутич-Арені» не стримали ФК «Минай». Хоча перший там вселяв надію, що запоріжці, нарешті, візьмуть очки. Попри кадрові втрати, «Металург» гідно протистояв гостям, будуючи свою гру насамперед через контратаки. До середини тайму футболістам «Минаю» не завжди вдавалося стримувати швидкі проходи Богдана Могильного та Дениса Бєлоусова. Втім, у завершальній стадії запоріжців підводила майстерність. Натомість, підопічні Василя Кобіна реалізували чи не найперший свій момент. Свій шостий гол у діючому чемпіонаті забивши Роберт Гегедош на 19 хвилині гри, коли холоднокровно розібрався у штрафній запоріжців. Шанс відігратися «Металург» мав зі штрафного, втім, постріл Едуарда Сарапія, який цілив у далекої кут, Андрій Попович потягнув. Не зважаючи на активні дії господарів та численні загострення, клас футболістів гостей вдався в знаки.

Другий тайм проходив за сценарієм стартової 45-хвилинки і при першій же можливості, знову відзначилися у воротах «Металурга». Анатолій Нурієв на 59 хвилині зустрічі встановив прикрі 0:2 на користь «Минаю». Програючи на своєму полі, підсилитися з лави запасних було ніким. Та ще й гості були ближчими до третього м яча, аніж запоріжці хоча б відквітати один гол. Це вже восьма поразка Підопічних Івана Богатиря у 10 матчах сезону.

Свій наступний матч у Першій Лізі, МФК «Металург» проведе на виїзді, 28 вересня. Суперником запоріжців стані «Авангард».

24.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»