Запорізька футбольна команда впевнено здолала суперників

Зі стартовим свистком запоріжці зустріли опір з боку гостей, втім і самі намагалися створювати небезпечні моменти. У одного з лідерів атак запоріжців, Генрі, не виходило відзначитися у воротах суперника. Хоча у нападника було декілька 100% шансів. Дальні удари, простріли з кутового – воротар гостей витягував усе. Альо удар Віктора Довбиша на 18 хвилині гри, вивів «МОТОР» вперед. Маріупольці пробували ловити запоріжців на контратаках та вміло використовували помилки господарів. Цим і скористався 6 номер «Яруда»,головою пробивши у ворота Яна Вічного.

У іншому таймі побільшало грубощів – нічия змушувала обидві команди вигризати перемогу. Сергій Ломака у боротьбі з суперником у карному майданчику, залишив поле зі зламаним носом, але суддя проігнорував цей епізод. Втім, у наступному без вагань призначив 11-метровий, який заробив Генрі. Удар з точки на техніку реалізував Віктор Довбиш, що оформивши дубль у матчі і до речі присвятив обидва м ячі своїй донечці Софії. Пенальті вирішив долю матчу. До кінця гри, «МОТОР» провів ще декілька зразкових атак, втім на результаті це ніяк не відобразилося. 2:1 – і це вже четверта перемога підопічних Анатолія Чанцева у чемпіонаті. Наступний свій матч ФК «МОТОР» проведе на виїзді, проти Спортивного клубу «Каховка», 31 серпня.

27.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»