Запорізька футбольна команда програла на виїзді

МФК «Металург» програв на виїзді «Балкан». Зі стартовим свистком гра стало зрозуміло, що гра матиме принциповий характер – купа боротьби і фолів, яскраве тому підтвердження. Тому вже в дебюті матчу у ворота запоріжців арбітр призначив 11-метровий за гру рукою Євгена Сухіни. Микола Златов розвів голкіпера та м’яч по різних кутах -1:0. Господарі намагалися одразу подвоїти перевагу, втім удар Руслана Паламара, пройшов поруч зі стійкою. «Металург» відповів ударом Сергія Рудики. Відквітати пропущений гол мав шанс Костянтин Черній, однак не зумів переграти голкіпера «Балкан». Хоча ближче до середини тайму запоріжці почали грати більш агресивніше, гольові моменти створювали саме господарі. Чого тільки вартий удар з штрафного на 26 хвилині гри. Коли Ігор Левченко витягнув шкіряного з нижнього кута. За мить Богдан Саламаха спробував вразити ворота, та знову кіпер «Металурга» був на висоті.

Другий тайм поховав всі надії запоріжців на перемогу. «Балкани» забили двічі – спочатку Дмитро Болокан замкнувши стрімку атаку через фланг, а через дві хвилини, відзначився капітан Микола Златов. Остаточний рахунок у матчі встановив Вадим Гранчар, що технічно спрацював у нападі – 4:0. Відквитати бодай один м’яч мав Юрій Сачко, однак футболіст не скористався виходом віч-на-віч. Наступну зустріч підопічні Івана Богатиря проведуть 23 серпня на «Славутич-Арені» проти харківського «Металіста-1925».маріупольського «Яруда». Матч відбудеться у неділю, 25 серпня.

20.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»