Запорізька футбольна команда програла матч на виїзді

Хоча «Агробізнес» вдома розпочинає доволі потужно, в цій грі першими відкрити рахунок всі шанси малі запоріжці. Едуард Сарапій виконав небезпечний штрафну, але влучив у стінку. Господарі відповіли своїм моментом – відвів небезпеку від воріт «Металурга» Олексій Разуваєв, що вибивши м’яч з лінії воріт. Втім на 9 хвилині рятувати гостей було нікому. Руслан Черненко головою замкнувши передачу Сергія Семенюка на далекої стійці – 1:0. Після того, як гості повели в рахунку смороду не збавили темп у атаці – найкращий бомбардир команди Ігор Сікорський змарнував дві чудові нагоди. Спершу не реалізував вихід 1 на 1 з Богданом Петриченко, а в наступному моменті воротар запоріжців відбив удар. Вирівняти гру «Металургу» вдалося лише в середині першого тайму. Непогано пробивав Вадим Петров, але м’яч пролетів поруч зі штангою.

Другий тайм кардинально не відрізнявся від стартової 45-хвилинки. «Агробізнес» диктував свої правила гри. Свої шанси гості шукали через стандарти, але й ті у запоріжців відверто кажучи, не виходили. Єдине що, після удару Дениса Бєлоусова, Сергій Чорнобай витягнув м’яч з дев’яті ятки. Як потрібно реалізовувати свої моменти продемонстрував Богдан Семенець. Тільки-но вийшовши на поле, нападник за дві хвилини зумів створити гол. Удар майже з лінії штрафного майданчика виявився гольовим – 2:0. Повернутися у гру у «Металурга» так і не вийшло. Наступна гра в рамках чемпіонату Першої Ліги пройде на стадіоні «Славутич-Арени» 4 вересня. Команда Івана Богатиря прийматиме львівський «Рух».

03.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»