Запорізька футбольна команда припинила виступ у турнірі

МФК «Металург» припинив виступ у Кубку України. Запоріжці програлі в серії пенальті «Гірнику-Спорт». Невдачі почали спіткати команду Івана Богатиря вже на старті зустрічі. Захисник Євгеній Сухіна отримав травму, тож замість нього на поле вийшов Костянтин Черній. На 22-й хвилині матчу, після того, як Богдан Петриченко відбив удар Сергія Білоуса, Черній рятуючи свою команду заваливши у штрафному майданчику гравця суперника – суддя призначив пенальті. Втім, воротар запоріжців відбив удар. Через дві хвилини Черній мав всі шанси відкрити рахунок. Обікравши захисників, форвард запоріжців вийшов віч-на-віч з Антоном Ситніковим, але не влучив у ворота. У першому таймі ще можна згадати удар Антона Котляра з лінії штрафного та удару зльоту Володимира Одарюка. Втім, розмочити рахунок ні в кого так і не вийшло.

На початку іншого тайму знову втратив момент Костянтин Черній – футболіст обіграв голкіпера, однак пробивши повз ворота. Господарі відповіли, а потім віддали ініціативу запоріжцям. На 68-й хвилині «Металургу» нарешті вдалося дотиснути «Гірник-Спорт». Олексій Разуваєв технічно розібрався з суперниками і без шансів для голкіпера пробивши у далекої кут – 0:1. Відігратися господарі могли одразу, але удар Сергія Білоуса прийняла поперечка. «Металург» залишився у меншості, Костянтин Черній отримав другу жовту. «Гірник-Спорт» забивши пенальті -1:1. У компенсований час запоріжцям було не легко, доводилося стримувати навалу, аби дотягнути до серії 11-метрових. Та тут, сильнішими виявилися господарі, які й вийшли у наступну стадію розіграшу Кубка. Наступний матч МФК «Металург» відбудеться в рамках Першої Ліги, де запоріжці зіграють з «Агробізнесом», 31 серпня.
30.08.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»