Запорізька футбольна команда перервала свою без виграшну серію і нарешті здобула перемогу

МФК «Металург» виправляти ситуацію у турнірній таблиці активно розпочав ще у першому таймі. Футболісти грали з величезним бажанням, постійно створюючи моменти біля воріт господарів. Непогано працював на фланзі Богдан Могильний, альо його проходах бракувало завершального удару. Чудовий шанс відзначитися у воротах «Черкащини» мав Костянтин Черній – отримавши м’яч у чужому карному майданчику, форвард «Металурга» пробив у дотик, втім Владислав Марченко впорався з ударом. Небезпечно пробивав головою після кутового Сергій Кілинич – втім знову безуспішно. А на 32-й сливині оборона господарів дала збій. Олексія Разуваєва збили у штрафній і суддя без вагань призначив пенальті. Едуард Сарапій вразив ворота з 11-метрової позначки. Пропущений м’яч дещо підбадьорив футболістів «Черкащини», які миттю активізувалися. Однак усі підступи до штрафного були марними. «Металург» міг збільшити свою перевагу ще у першій 45-хвилинці, якби Денис Бєлоусов потрапив у далекої кут. А Богдан Могильний реалізував вихід віч-на-віч з Владиславом Марченком. Впевнена гра запоріжців у атаці та уважна робота в обороні дали змогу гостям виграти перший тайм.

Старт іншого тайму для підопічних Івана Богатиря виявився нервовим. Богдану Петриченко довелося рятувати свою команду після дальнього удару, перевівши м’яч на кутовий. Десь до середини другої половини гри, «Черкащина» володіла ініціативою. Та після того, як на поле вийшли свіжі гравці «Металурга» ситуація змінилася. Ігор Загурйко. На 77-й хвилині йому все організував Денис Бєлоусов, який на жилах протягнув м’яч правимо флангом і віддав на вбивчу позицію Загоруйку – Ігор грамотно розібрався в епізоді, покотивши м’яч прямісінько у кут – 0:2. Останній гол у цій зустрічі запоріжці забили після контр випаду. Знову Ігор Загоруйко опинившись на позиції форварда переграв Марченка і забивши третій гол. У наступному турі МФК «Металург» зіграє на виїзді з «Гірником-Спорт».

10.09.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»