Запорізька флорбольна команда провела три напружених грі

У перший ігровий день заключного туру національної першості, дівчата зустрілися із столичниму «КФК» та із львівським «Лембергом». Стартова гра видалася доволі напруженою, втім киянкам вдалося вирвати перемогу за рахунку 4:3. Зустріч із флорбольним клубом «Лемберг» видалася не така принципова, як скажімо, у чоловічому регулярному чемпіонаті. Тім не менш, «Скала» не розгубилася і впевнено розібралася із львівянами. Третій матч господарки проводили проти досвідченої та зіграної команди «Янтар». Ще у першому таймі, гості відкрили лік голам і не дали нічого створити біля власних воріт нашим «скалісткам». Доля матчу була фактично вирішена у другій п’ятому ятнадцяті хвилинці. А вже у третьому періоді, новоярівці встановлюють на табло прикрі для «Скали» 7:1.

У підсумку, флорбольний клуб «Скала» вийшов у плей — офф із іншого місця, де у півфіналі зустрінеться з Лембергом. Матч відбудеться 20 та 21 квітня у Києві.

29.03.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»