Запорізька баскетбольна команда здобуває переконливу перемогу у битві за чемпіонство

Перемога БК «Запоріжжя» у протистоянні із «Хіміком» дарувала нашим хлопцям заповітне перше місце регулярного чемпіонату. На початку гри Холтон, Мироненко, Шевченко та Овдєєнко показують хто у домі господар, успішно атакуючи з дальньої дистанції. 28:21 на користь господарів після першої чверті. Але далі відповідають з-за дуги гості, реалізуючи 9 із 17-ти трюльників. Проте численні втрати та, відповідно, швидкі відриви запоріжців, серед яких частіше відзначався Трент, дозволили господарям піти на велику перерву за комфортної переваги 54:47. Настирність та гарна гра на команду у виконанні легіонера южненців Едвіна дарує глядачам очікування драматичної розв’язків язки — перед заключною десятихвилинкою — 70:69.

Після фол-тралбу лідера господарів Трента майданчик покинувши і гравець гостей Деон Едвін. Запоріжці малі п’ять очок переваги, які почали тільки збільшувати. Ефектну видовищну гру демонстрував Кіндалл Хілл, данки якого додали куражу нашим хлопцям. Ривок 9:0 знівелював усі намагання южненців переламати хід зустрічі. БК «Запоріжжя» у силовій та технічній манері дожимає суперника на останніх хвилинах зустрічі і вперше в історії здобуває золоті медалі регулярного чемпіонату. Попереду — серія плей — офф. У першому раунді до двох перемог наші хлопці прийматимуть у палаці спорту «Юність» чинних чемпіонів країни — Черкаські мавпи. Гра стартує у сьогодні о 18.30

26.03.2019 Копіювання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на прямій http://alextv.zp.ua. Цитування в інших ЗМІ — тільки з згадкою в якості першоджерела «Телекомпанія «АЛЕКС»